Fotografia ślubna

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Każda osoba chce jak najlepiej zapamiętać ten wyjątkowy i radosny dzień, a moją rolą jest zapisać tę wyjątkową historię za pomocą fotografii które poruszają i przywołują wspomnienia.

Swoją ofertę kieruję do osób, które doceniają subtelne spojrzenie na świat i tak jak ja dostrzegają szczegóły. W moich zdjęciach staram się uchwycić Was takimi jakimi jesteście, bez sztucznego pozowania i kreowania rzeczywistości. Stawiam na autentyczność i uwiecznianie emocji.

Reportaż ślubny

Do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny a swoją ofertę dopasowuję do Waszych wymagań. Unikam jednak zdjęć pozowanych, ponieważ w reportażu ślubnym najważniejsza jest autentyczność i naturalność. Podczas fotografowania staram się być dyskretny i nie przeszkadzać Wam i Waszym gościom. W ofercie reportażu ślubnego możecie wybrać czy chcecie abym towarzyszył wam przez cały dzień od przygotowań aż do oczepin czy tylko przez pewien czas.

Plener ślubny

dsc4703Plener ślubny w przeciwieństwie do reportażu ślubnego wymaga dużo więcej kreatywności. Jest to ten rodzaj fotografii który lubię najbardziej. Tutaj najważniejsza jest wizja fotografa oraz zaangażowanie i inicjatywa młodej pary, a także odpowiedni wybór miejsca sesji zdjęciowej. Istnieje możliwość wykonania krótkiej sesji plenerowej w dniu ślubu jednak na sesję plenerową z prawdziwego zdarzenia trzeba poświęcić osobny dzień. Podczas wykonywania zdjęć plenerowych staram się poznać wasze wspólne zainteresowania i na ich podstawie doradzić wam jak zaaranżować sesję. Sesja plenerowa to doskonała zabawa dla każdej osoby biorącej w niej udział, a im lepiej będziemy się bawić podczas tej sesji tym lepsze będą efekty końcowe w postaci zdjęć.

Album ślubny

album

Dobre zdjęcia wymagają dobrej oprawy. To właśnie dlatego wykonane przezemnie zdjęcia zawsze umieszczam w wysokiej jakości albumach. Proponuję 2 rodzaje albumów: tradycyjny ze starannie wklejonymi odbitkami lub fotoalbum w postaci księgi z grubymi kartami wykonany na podstawie autorskiego projektu graficznego. Ponadto oprócz albumu otrzymacie także płytę z fotografiami w pełnej rozdzielczości, przygotowanymi do druku. Oferujemy sesje zdjęciowe i reportaż ślubny na terenie całego kraju m.in. Poznań, Leszno, Bydgoszcz. Wrocław, Łódź.